ulicni fasada den 1600 - Aktuálně v prodeji

Rezidence esprit

Projekt Rezidence esprit
Typ: Rezidenční
Lokalita: Lihovarská - Drahobejlova, Praha 8 Libeň
Prodanost: 23% (80% volných nabídek)
Vlastnictví: osobní

Klidné, pohodlné, luxusní - takové jsou Rezidence Esprit. Nově zrekonstruované domy se šesti podlažími, které leží mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova se nachází ve vyhledávané části Libně.

Jaké bydlení se nabízí v rezidenci Esprit? Máme pro Vás byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, ateliéry a nebytové prostory v přízemí. Celý dům je po rozsáhlé, ale citlivé rekonstrukci. K dostání jsou navíc sklepní kóje i větší skladovací prostory. Takže Vaše kočárky, kola, koloběžky a jiné věci už Vám nebudou překážet v bytech.

Probudit se do slunného dne ve svém vysněném bytě a mít na dosah vše potřebné - to čeká majitele bytů v Rezidencích Esprit.

Z okna uslyšíte cvrlikat ptáčky, ale od nákupního centra Harfa Vás bude dělit jen 8 minut chůze. Vše, co potřebujete k pohodlnému životu i něco navíc, Vám nabízí těsné okolí Rezidencí. Mateřská i základní škola je v docházkové vzdálenosti, stejně jako dvě nákupní galerie nebo pošta. Okolí Rezidencí je bohaté i na lékárny, dětská hřiště, kina či restaurace. Vaše večeře proto budou po náročném dnu v práci nejen chutné, ale i bez práce.

Preferujete cestování metrem? V tom případě bude Vaše cesta směřovat k metru B – Českomoravská, které je vzdálené pouhých 8 minut pěší chůzí od Rezidencí Esprit. Ani dostupnost pozemní dopravy vás nezklame. Tramvajová zastávka Ocelářská, na které chytnete i autobus, je co by kamenem dohodil. Dálnice D11 – směr Hradec Králové a dálnice D8 – směr Německo jsou odtud výborně dostupné.

Legendární O2 arénu dělí Rezidencí pouhých 514 metrů. Proto si nemusíte dělat žádné starosti s voláním taxi po koncertě v O2 aréně. Za zábavou to nebudete mít daleko ani na obě pražská výstaviště, tedy na výstaviště Holešovice a PVA Letňany, ve kterých budete autem do 15 minut.

Vyžití si tu najdou samozřejmě i sportovci. Kdo se může pochlubit tím, že má luxusní saunový svět vzdálený jen 15 min chůze od svého domu? Příznivci aktivního odpočinku najdou nedaleko domu také Bobovou dráhu Prosek, Adventure Golf Praha nebo se potěší v Lanovém centru Vysočany.

5 výhod bydlení v Rezidencích

1. Citlivě zrekonstruovaný dům se sklepy a skladovacími prostory
2. Kryté parkování nedaleko domu
3. Metro B - 8min chůze
4. Nákupní centrum Harfa - 8min chůze
5. Kompletní občanská vybavenost v těsném okolí

Drahobejlova - Lihovarská
Praha 8 - Libeň

Drahobejlova Lihovarska mapa - Aktuálně v prodeji

Volejte : +420 725 177 313

Email : info@kamilasablaturova.cz

Zanechte nám kontakt, my se Vám co nejdříve ozveme