O MNĚ

 V jádru každého problému se skrývá řešení. Problémy nevnímám jako překážky, ale jako příležitost pro další růst

Jmenuji se Kamila Šablaturová a jsem realitní makléřka. Patřím mezi šťastné vyvolené, kteří svou práci milují a proto je stále baví a naplňuje. Své profesi se věnuji již krásných jedenáct let. Mým cílem je poskytovat profesionální špičkové služby, dále je vyvíjet a zlepšovat.
Když se ohlédnu zpět do minulosti na svou kariéru, musím přiznat, že mít statut obchodnice s realitami nebylo vždy snadné. Často jsem se setkávala s obecnou nedůvěrou vůči makléřům a realitním kancelářím. Po dlouhá léta se na českém realitním trhu pohybovalo množství neseriózních obchodníků a amatérů.
Díky tomu, že naše živnost není dosud státem regulovaná, může se na počkání stát makléřem vlastně kdokoliv. Zejména v minulosti tato mezera v zákonech nahrávala lidem, kteří situaci využívali. Kvůli nespočetným kauzám neseriozních obchodníků byly pojmy “realitní makléř" nebo "realitní kancelář”  veřejností vnímány negativně a všichni jsme byli jak se říká, "házeni do jednoho pytle".
Doba ale se naštěstí změnila a v posledních letech nastal velký posun k lepšímu. Lidé dnes mají díky internetu snadný přístup ke kvalitním informacím, které využívají a je to vidět na každém kroku. Dnes již není problém "vygooglit" si o obchodníkovi dostatek informací a také patřičné reference. A to je správné, tak to má být.
Moje obchodní strategie je úplně jednoduchá. Prostě odvádím kvalitní práci a mí klienti mne pak dále doporučují svým přátelům a známým. Uzavírat úspěšné obchody je skvělé. Tou největší odměnou pro mne ale vždy bude radost mých klientů, kterým jsem pomohla splnit jejich sny o lepším bydlení.

 

Kamila Šablaturová profile photo

Zajímá vás spolupráce se mnou?